V roce 2014 se setkáme v dalšími milovníky psího plemene šeltie již na 6. Víkendu se šeltičkou, který je pořádaný  Klubem chovatelů collií a sheltií.

Letos se vracíme k již před lety vyzkoušenému delšímu rozsahu, přidali jsme totiž o 1 den navíc. Začínáme tedy ve čtvrtek a končíme tradičně v neděli. Termín je tentokrát letní, vybrali jsme poslední týden prázdnin. Vloni jsme vám slíbili, že letos se pojede na Moravu, a tento slib taky plníme. :-) Místem setkání bude RS Okluky, které se nachází poblíž Malého Hradiska (okres Prostějov). Areál, umístěný v krásné přírodě, nabízí pro naši akci klidné prostředí a další možnosti, jako je koupání v rybníku či výlety do okolí.

Program bude opět hodně podobný tomu, který jsme vám nabídli v minulých ročnících (agility, poslušnost, dogdancing). Více se budeme věnovat nácviku či tréninku stopování (nebo dalším pachovým pracím - podle zájmu účastníků) i přípravě na záchranářský výcvik. Budeme doufat, že jednotlivé sporty si vezmou na starosti opět naše oblíbené výcvikářky. :-)

Takže neváhejte a přijeďte s námi strávit konec prázdnin. :-) Se všemi se těšíme na letošním Víkendu na viděnou!

Garanti akce:
Eva Vávrová a Petra Ocetková