Letos na Vás už čeká 3.ročník akce, konané pod záštitou Klubu chovatelů collií a sheltií Praha.

Agility opět s Janou Zemkovou a Marcelou Hejdukovou, dogdancing a poslušnost s Renatou Voldánovou, flyball tentokrát díky Jitce Kropáčkové  uvidíte v plné kráse a letos si jej můžete pořádně i vyzkoušet. Dále je tu možnost zkusit s Danou Slukovou i dogfrisbee, mezinárodní rozhodčí a dlouholetá chovatelka, paní Mlada Svobodová letos přijede pobesedovat s účastníky setkání o všem, co je ohledně šeltiček (chovu, úpravy, vystavování) zajímá, a MVDr. Magda Bílková bude přednášet a a zodpovídat Vaše otázky týkající se zdravotní problematiky šeltií.

Připraveny jsou zase "víkendové" (tentokrát spíše sranda) závody a soutěže o zajímavé ceny.

Je pro nás připraveno ubytování v chatkách nebo na pokojích, s plnou penzí tentokrát v chatovém táboře  Malý Ratmírov u Jindřichova Hradce.

Děkujeme opět všem, kteří nám s uskutečněním tohoto setkání pomáhají, naše díky patří všem výše jmenovaným a sponzorům, ale hlavně Klubu chovatelů collií a sheltií Praha, který si naše setkání vzal již třetím rokem pod svá křídla a přispěl na jeho organizaci nemalou částkou... :-)

Pokud by se mezi Vámi našel někdo, kdo by chtěl nějakou formou přispět na toto setkání, kontaktujte nás na mailu (je uveden v kontaktech). Děkujeme.

Těšíme se letos v létě opět na shledanou!

Garanti akce:
Eva Vávrová a Petra Ocetková